Usługi


#gl

Zabiegi stomatologiczne

 • Stomatologia zachowawcza
 • Endodoncja
 • Profilaktyka
 • Diagnostyka RTG
 • Chirurgia
 • Protetyka
 • Wybielanie zębów
 • Ortodoncja

Medycyna Estetyczna

 • Doktor Izabela Frejlich o medycynie estetycznej
 • Mezoterapia
 • Korekcja zmarszczek
 • Modelowanie i powiększanie ust
 • Peelingi chemiczne
 • Odmładzanie dłoni
 • Botox
 • Nici PDO
 • Osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet Rich Plasma)
 • Radiofrekwencja mikroigłowa

Ginekologia

 • Usługi
GaleriaNasze prace Klauzula Informacyjna

Zabiegi stomatologiczne

Medycyna Estetyczna

Ginekologia

Stomatologia Zachowawcza

To podstawowa dziedzina stomatologii, która swoim zakresem obejmuje diagnostykę, profilaktykę i leczenie uszkodzeń tkanek zębów. Zabiegi wykonywane w obszarze stomatologii zachowawczej mają na celu niedopuszczenie do przedwczesnej utraty zębów.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są bezboleśnie przy użyciu znieczulenia komputerowego WAND.
Eliminacja wszystkich ubytków jest dla nas tak samo ważna jak ich estetyczna odbudowa. Atrakcyjny wygląd zęba nieodbiegający kolorem i kształtem od innych udaje nam się uzyskać dzięki materiałom kompozytowym najnowszej generacji.
Do tego celu służy nam również supernowoczesny materiał ceramiczny utwardzany światłem, którego właściwości fizyczne zbliżone są do naturalnego zęba. Naszym celem jest osiągnięcie pięknego uśmiechu na twarzach naszych pacjentów.

Zakres usług:

Ortodoncja

Ortodoncja to dziedzina stomatologii, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz korygowaniem nieprawidłowości zębowych.

Proste, równo ustawione zęby są wyznacznikiem atrakcyjności uśmiechu. Piękny uśmiech stanowi atut zarówno w relacjach zawodowych, jak i prywatnych. Gdy nie musimy krępować się stanem naszego uzębienia zyskujemy niezwykły komfort i pewność siebie, a co za tym idzie – dobre samopoczucie.

Endodoncja

To dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem chorób miazgi i powikłań z nimi związanych. Leczenie endodontyczne polega na usunięciu wewnętrznej zainfekowanej tkanki zęba, oczyszczeniu kanału, jego dezynfekcji i wypełnieniu odpowiednim materiałem.

Nowoczesne metody leczenia kanałowego stosowane w MEDESTO to:

Profilaktyka

Najdroższa profilaktyka jest najtańszym leczeniem.

Działania profilaktyczne obejmują:

Diagnostyka RTG

Zdjęcia rentgenowskie to dokładna diagnostyka patologii jamy ustnej. W naszej przychodni posługujemy się najnowszym sprzętem do uzyskania cyfrowych zdjęć wewnątrzustnych i pantomograficznych.

RTG panoramiczne - cyfrowe (pantomograficzne) jest nieocenionym elementem diagnostycznym w trakcie:

Zastosowanie techniki cyfrowej w wykonaniu zdjęć pozwala na zredukowanie dawki promieniowania pochłoniętej przez pacjenta aż o 90% w stosunku do tradycyjnej metody wykonywania zdjęć na kliszach. Po wykonaniu zdjęcia obraz widzimy natychmiast na monitorze komputera i na życzenie pacjenta nagrywamy na płytkę CD.


Informacja o wpływie działalności wykonywanej przez jednostkę organizacyjną na zdrowie ludzi i środowisko

Chirurgia

Chirurgia to zabiegowa specjalność stomatologii. Nowoczesna chirurgia szczękowa to zabiegi bezbolesne, co zawdzięczamy środkom i narzędziom do znieczuleń. Wykonujemy zabiegi w znieczuleniu miejscowym.

Prowadzone zabiegi chirurgiczne:

Protetyka

To dział stomatologii zajmujący się uzupełnianiem utraconych twardych tkanek zęba, jak i pojedynczych i mnogich braków zębowych. Braki zębowe skutkują szeregiem konsekwencji, z których zwykle pacjent nie zdaje sobie sprawy, dlatego tak ważne jest szybkie i prawidłowe uzupełnienie zębów.

Zakres usług protetycznych:

Zapewniamy:

Wybielanie zębów

Realizujemy marzenia o lśniących i białych zębach

Piękny uśmiech dodaje nam wdzięku i pewności siebie. To nasza najlepsza wizytówka, dzięki której jesteśmy postrzegani jako osoby atrakcyjne. W naszej przychodni konsultacja przed zabiegiem wybielania jest zawsze bezpłatna. Zabieg można przeprowadzić na zdrowych zębach bez próchnicy.

Należy pamiętać, że wybielanie nie zmieni istniejącego już koloru zębów (tutaj rozwiązaniem są licówki i korony) a jedynie rozjaśni istniejącą barwę i odmłodzi uśmiech.

Wybielaniu ulegają tylko powierzchnie szkliwa, nie ulagają natomiast wypełnienia ani uzupełnienia protetyczne. Może więc zaistnieć potrzeba ich wymiany po zakończonym procesie wybielania, nie wcześniej jednak niż po 14 dniach od zabiegu.

Wskazania do wybielania :

Przeciwskazania:

Obecnie istnieją dwa sposoby wybielania zębów: nakładkowe (domowe) i gabinetowe.

Wybielanie nakładkowe polega na aplikacji specjalnego żelu do indywidulanych nakładek przygotowanych wcześniej dla pacjenta. Przedmiotowe wybielanie wymaga od pacjenta samodyscypliny, albowiem pacjent musi pamiętać o regularnym noszeniu nakładek (cztery do pięciu godzin w ciągu dnia lub całą noc).

Wybielanie gabinetowe jakie stosujemy w naszej przychodni oparte jest na systemie BEYOND. Jest to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Światło emiotowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa około 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.

Zabieg BEYOND jest całkowicie bezpieczny. Zęby po wybielaniu nie stają się "bardziej chłonne" dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życia pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez dwa lata.

Czego nie wolno po wybielaniu:

Doktor Izabela Frejlich o medycynie estetycznej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, rozszerzyliśmy zakres naszych usług o zabiegi z medycyny estetycznej. Zapraszając do mojego gabinetu chcę pomóc każdemu z moich pacjentów znaleźć własną definicję piękna, harmonii i wewnętrznych proporcji. Zabiegi oferowane przeze mnie sprawiają, że każdy może wyglądać na bardziej wypoczętego, zrelaksowanego, a przede wszystkim szczęśliwego i zadowolonego z siebie.

Staramy się profesjonalnie zatrzymać czas.

Mezoterapia

Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Stosowana jest do regeneracji i biorewitalizacji skóry, w profilaktyce przeciwzmarszczkowej, do poprawy wyglądu i odmłodzenia skóry. Bardzo dobre rezultaty uzyskuje się w leczeniu wypadania włosów oraz cellulitu, dzięki dostarczaniu substancji odżywczych za pomocą zastrzyków śródskórnych w odpowiednie miejsca, takie jak twarz, szyja, dekolt, skóra owłosiona głowy, pośladki, uda, brzuch.

Zabiegi zwykle powtarza się co 2 tygodnie przez okres 2-4 miesięcy.

Dzięki mezoterapii w niechirurgiczny sposób można poprawić kondycję i wygląd skóry. Ta nowoczesna metoda regeneracji i odżywiania skóry cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ śródskórne wprowadzenie substancji odżywczych gwarantuje szybkie i widoczne efekty korekcji zmarszczek, poprawy kondycji włosów i gładkości ciała, co wpływa na doskonałe samopoczucie i pewność siebie.

Mezolift

To jeden z zabiegów mezoterapii stosowany w celu zapobiegania i przeciwdziałania starzeniu się skóry, a także odżywiający i wygładzający zmarszczki. Substancją czynną jest niestabilizowany kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym, regenerującym zwiotczałą skórę twarzy, dłoni, dekoltu, szyi. Efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu, skóra staje się zdrowsza, gładsza, delikatne zmarszczki znikają, skóra jest nawilżona „od wewnątrz”, jędrna, wygląda młodziej.

Mezoterapia twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni:

Skórę ostrzykuje się bardzo gęsto odpowiednio dobranymi preparatami.
Dzięki dostarczeniu odpowiednich substancji leczniczych poprawia się metabolizm komórek, następuje stymulacja fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny, poprawia nawilżenie i odżywienie skóry.

Mezoterapia cellulitu

Całą powierzchnię cellulitu ostrzykuje się substancjami, które poprawiają mikrokrążenie krwi i limfy oraz uwalniają nadmiar tłuszczu. Zabiegi wykonuje się co 7 dni 8 do 10 razy. Zabieg nie jest całkiem bezbolesny.

Mezoterapia rozstępów

Bezpośrednie podanie preparatu w zmiany poprawia metabolizm komórek, stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, poprawia mikrokrążenie.
Wstrzyknięcia wykonywane są wzdłuż zmiany, z częstotliwością 1 raz na miesiąc.

Mezoterapia łysienia

Jednym z najczęstszych wskazań do mezoterapii są choroby włosów, w których dochodzi do utraty lub znacznego osłabienia struktury włosów. Poprzez podawanie w skórę owłosioną głowy różnych substancji można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać lub spowolnić ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów. Mezoterapia może stanowić uzupełnienie leczenia farmakologicznego.
Zabieg wykonywany w obrębie owłosionej skóry głowy przeprowadza się z częstotliwością początkowo 1 na tydzień, a następnie kontynuując 1 na miesiąc.

Korekcja zmarszczek

Czas jest nieubłagalny dla nas i dla naszej skóry. By zlikwidować zmarszczki stosujemy kwas hialuronowy, który umożliwia odzyskanie objętości w okolicach skroni, kości jarzmowych, policzków, bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek poniżej kącików ust (tzw. marionetek) , zmarszczek palacza. Daje to efekt odmłodzonej naturalnie wyglądającej twarzy, bez potrzeby liftingu operacyjnego.

Bardzo dobre efekty dają terapie łączone, dopasowane indywidualnie do potrzeb danej osoby (botox, wypełniacze, peelingi, nici PDO).

Jak wygląda zabieg:

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu zostaje wyeliminowany ból. Zaraz po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie i niewielki obrzęk, mogą pojawić się małe siniaczki. Powrót do normalnej aktywności fizycznej trwa około dwa , trzy dni.

Efekt skuteczności preparatu utrzymuje się około 9 do 12 miesięcy i jest zależny od indywidualnych cech organizmu.

Przeciwskazania do zabiegu:

Modelowanie i powiększanie ust

Usta to nasze ego. Każda z nas marzy o pełnych i kształtnych ustach. Dlatego też zabiegi te cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Nawilżenie jest niezbędnym warunkiem utrzymania jędrności i struktury warg, a zatem ochrony przed skutkami upływu czasu. Można to uzyskać za pomocą preparatów kwasu hialuronowego - najsilniejszej znanej substancji nawilżającej. Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w naszym organizmie, a więc jest dla nas bezpieczny.

Z upływem lat, usta powoli tracą swoją jędrność, zmniejsza się w nich zawartość kwasu hialuronowego – substancji, od której zależy wygląd naszych ust. Pamiętajmy, że wąskie i odwodnione usta nadają starszy wygląd naszej twarzy.

Zabieg powinien być jedynie delikatnym modelowaniem, a nie drastyczną zmianą. Jest to zabieg dla kobiet w różnym wieku, gdyż spełnia różne oczekiwania. Niesymetryczne usta, zbyt cienka górna, bądź dolna warga, nierówny kontur to również wskazania do zastosowania kwasu hialuronowego.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg powiększania i modelowania ust wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub tzw. stomatologicznym, dzięki czemu zostaje wyeliminowany ból. Następnie cieniutką igłą wstrzykuje się preparat kwasu hialuronowego, celem poprawy konturu ust i zwiększenia ich objętości. Zabieg trwa maksymalnie do 30 min. Zaraz po zabiegu usta są nieco obrzęknięte i mogą pojawić się niewielkie siniaczki. Po ustąpieniu obrzęku ukazuje się pełny obraz poprawy wyglądu ust. Usta wyglądają naturalnie, ale jednocześnie są bardziej ponętne i powabne. Powrót do normalnej aktywności fizycznej ok. 2-3 dni.

Estetyczny efekt skuteczności preparatu utrzymuje się około 9-12 miesięcy i jest zależny od indywidualnych cech organizmu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Peelingi chemiczne

Co to jest peeling chemiczny?

Jeśli zdecydujesz się na zabieg, w gabinecie nałożymy na skórę Twojej twarzy lub na wybrane partie ciała odpowiednio dobraną mieszaninę związków chemicznych w określonym stężeniu. Najczęściej stosowany jest kwas glikolowy, TCA, kwas migdałowy, kwas mlekowy, kwas salicylowy.
Substancje te przenikają w głąb skóry i inicjują przebudowę kolagenu i elastyny, białek, które są czynnikami podporowymi w skórze. Tym samym jeden zabieg lub seria peelingów wpływa na odnowę naskórka oraz skóry, a także działa odmładzająco i likwiduje niedoskonałości.

Odpowiedni preparat – gwarancją sukcesu

Po wywiadzie dobierzemy preparat najbezpieczniejszy dla twojego typu skóry i taki, który spełni twoje oczekiwania. Przed i po zabiegu przestrzegaj też zaleceń co do pielęgnacji skóry, ekspozycji na słońce itp.
Nowoczesne preparaty do peelingu chemicznego są bardzo skuteczne, a zarazem działają szybko. Niemal nie powodują uczuleń, ich aplikacja, która trwa kilka minut, nie wywołuje bolesnych czy nieprzyjemnych doznań. Po zabiegu można normalnie funkcjonować i wrócić do pracy.

Wskazania po zabiegu:

Przeciwwskazania do zabiegu:

Efekty:

Odmładzanie dłoni

Dłonie są jednym z najbardziej widocznych atrybutów urody, szczególnie u kobiet. Nic tak nie zdradza wieku kobiety jak dłonie. Kiedyś noszono rękawiczki, aby ukryć proces starzenia się i wiek kobiety. Teraz możemy polegać na innych metodach.

Z wiekiem skóra dłoni szybciej niż pozostałe obszary traci swoją sprężystość, jędrność, robi się cienka, powstają przebarwienia.

Najnowszą metodą wykorzystania kwasu hialuronowego, poza modelowaniem i kształtowaniem twarzy i ciała, jest zabieg odmłodzenia dłoni.

Najważniejsze w zabiegach odmładzających jest odtworzenie naturalnej „młodzieńczej“ objętości tkanek podskórnych, co w ostateczności daje efekt nie tylko przywrócenia młodszego wyglądu, ale również stymuluje regenerację skóry, przywracając jej sprężystość i jędrność oraz jednolity kolor skóry.

Botox

Botox to skuteczny sposób na likwidację zmarszczek mimicznych twarzy. Jest jedyną, prostą, niechirurgiczną metodą, która pozwala wygładzić, spłycić zmarszczki mimiczne twarzy, które występują nawet u bardzo młodych osób.
Botox działa jedynie w obrębie mięśni do których został wstrzyknięty, podczas gdy pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas. W efekcie wyraz twarzy nie zmienia się, natomiast zanikają zmarszczki.

Najczęstsze poddawane zabiegowi miejsca to:

Jak w praktyce wygląda zabieg?

Przed wykonaniem zabiegu planuje się miejsca, w które ma być podawana botulina. Do zabiegu wykorzystuje się jednorazowe strzykawki z bardzo cienką igłą, co powoduje, że pacjent czuje lekkie ukłucia. Preparat wstrzykuje się w zaznaczone miejsca na twarzy. Zabieg zajmuje około 15-20 minut, w zależności od ilości wstrzyknięć.

Po zabiegu

Rezultaty są spektakularne i widoczne w ciągu zaledwie kilku dni po zabiegu, pełnego działania spodziewamy się około 14 dnia. Wtedy też zapraszamy na kontrolę. Efekt po zabiegu utrzymuje się średnio 4-6 miesięcy, wszystko zależy od indywidualnych cech organizmu. Po tym okresie mimika twarzy stopniowo powraca. Po całkowitym wygaśnięciu działania preparatu, zabieg należy powtórzyć. Średnio wykonujemy go 2-3 razy w roku.
Odmładzające zabiegi botulinowe cieszą się ogromnym powodzeniem na całym świecie, zwłaszcza wśród osób aktywnych zawodowo, biznesmenów, osób publicznych, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Dziesięć dni przed przyjęciem Botoxu pacjenci powinni zaprzestać przyjmowania witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca i leków przeciwzapalnych. Leki te mogą zwiększyć ryzyko odrzutu. Przed i po zabiegu nie wolno pić alkoholu. Po zabiegu przez około 4 godziny nie wolno schylać się, spać i masować miejsc, gdzie wstrzyknięto botox. W dniu podania botoxu nie wskazana jest sauna, zabiegi kosmetyczne, solarium, uprawianie sportu itp.

Nici PDO

Rozpuszczalne nici liftingujące i napinające skórę (zwane popularnie przez pacjentki "nitkami kolagenowymi") to absolutna nowość w medycynie estetycznej. Implantacja nici, które unoszą i napinają skórę staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Jest to nowy sposób na uniesienie wiotczejących policzków, opadających kącików ust i marszczącej się skóry szyi i dekoltu.

Z wiekiem skóra twarzy wiotczeje i osuwa się w dół. Niektóre z pacjentek mówią, że działa na nie grawitacja, czyli przyciąganie ziemskie. Starzenie się skóry wynika m.in. z uszkodzenia włókien kolagenowych i elastycznych oraz zaniku kwasu hialuronowego w skórze. Proces powstawania zmarszczek postępuje z wiekiem dlatego, że ulega niszczeniu rusztowanie stworzone przez kolagen i elastynę. Z wiekiem twarz przybiera smutny i ponury wygląd, a policzki i kąciki ust opadają. Wokół ust i nosa zmarszczki pogłębiają się. Skóra szyi i dekoltu marszczy się.

Zabieg zwany pierwszym liftingiem z ang. First Lift polega na wprowadzaniu do skóry nici PDO. Nici usztywniają, nieco unoszą skórę i napinają ją. Na bazie tych nitek nasz organizm produkuje kolagen, który gromadzi się w miejscu wprowadzenia nitek. Dzięki temu skóra staje się bardziej sprężysta i nie wiotczeje.

Nici PDO składają się z polidioksanonu, który jest silnym syntetycznym włóknem, które po pewnym czasie rozpuszcza się w tkance. Proces ten trwa od 180 do 240 dni.

Polidioksanon jest materiałem używanym w medycynie od wielu lat. Był on głównie wykorzystywany jako nici chirurgiczne do zakładania szwów skórnych i podskórnych oraz do szycia narządów wewnętrznych przez chirurgów, ginekologów, gastroenterologów, urologów, okulistów i innych lekarzy. Nić PDO umieszczona jest na sterylnej, cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzana jest podskórnie, śródskórnie, a nawet domięśniowo w określone okolice twarzy, a także ciała. W zależności od potrzeb lekarz dobiera odpowiednie rozmiary i rodzaj nici.

Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co oprócz wzmocnienia skóry powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Po zabiegu mogą pojawić się drobne siniaczki, które ustępują po kilku dniach.

Efekt estetyczny jest bardzo naturalny, ponieważ nie zmieniamy rysów twarzy i nie zwiększamy objętości policzków. Możemy dzięki zabiegowi zmniejszyć zmarszczki palacza i czoła, unieść kąciki ust, poprawić opadający owal twarzy oraz ujędrnić skórę szyi i dekoltu. Dla osób, u których Botox jest zbyt słaby w okolicy kurzych łapek zabieg zwany First Lift z użyciem nici PDO to doskonałe rozwiązanie na pozbycie się zmarszczek wokół oczu. Nici napinające skórę są doskonałym sposobem na pozbycie się wiotczejącej skóry dekoltu i szyi. Kompleksowe odmładzanie polega na ustaleniu przez doświadczonego lekarza indywidulanego programu antiaging, w którym korzystamy z wielu zabiegów medycyny estetycznej, które się uzupełniają.

Nowe trendy medycyny e stetycznej opierają się obecnie na zasadzie uzyskania efektu tzw. „natural look”. Polega to na odmładzaniu w taki sposób, abyśmy wyglądali młodo, ale bez zmiany rysów twarzy. Tak aby nasze policzki i usta nie były sztucznie napompowane, jak niekiedy widuje się to u pacjentek, które przesadzają z ilością kwasu hialuronowego. Połączenie wielu zabiegów takich jak laserowe usuwanie zmarszczek (laser frakcyjny), kwas hialuronowy i BOTOX dostosowany do potrzeb pacjenta, nawilżanie skóry za pomocą mezoterapii i nici napinających PDO to holistyczne podejście do odmładzania twarzy, szyi i dekoltu.

Jedną z najważniejszych zalet nici PDO First Lift jest możliwość ich stosowania praktycznie na całym ciele: nie tylko na twarzy, ale choćby do poprawy struktury skóry łokci, kolan, brzucha, pośladów, dekoltu czy piersi. Główne wskazania do zastosowania metody nici First Lift to m. in.:

Na twarzy:

Na ciele:

Poprawę wyglądu skóry uzyskujemy natychmiast. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, a niewielkie zaczerwienia i krwiaki ustępują po kilku dniach.

Szybki i długotrwały efekt:

po wprowadzeniu nici PDO First Lift w skórę pierwszy efekt poprawy wyglądu uzyskujemy już po 3-4 tygodniach i pogłębia się on przez około 3-4 miesiące.

Czas utrzymywania się efektów: około 2 lata.

Osocze bogatopłytkowe PRP /Platelet Rich Plasma/ - młodość we krwi !!!

Jest to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta.

Podanie osocza w zmarszczki stymuluje komórki macierzyste do namnażania oraz pobudza fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu i do angiogenezy, czyli powstawania nowych naczyń krwionośnych.

Zabieg zapewnia długotrwałe efekty w regenaracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest całkowicie naturalny i kompatybilny z ciałem pacjenta, bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych !!!

Wskazania do zabiegu:

W pierwszej fazie zabiegu pobiera się niewielką ilość krwi pacjenta (9 - 60 ml) do specjalnych probówek i poddaje ją odwirowaniu w celu oddzielenia erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które wstrzykuje się w skórę techniką mezoterapii.

Możemy też przez odpowiednie odwirowanie uzyskać autologiczną fibrynę, którą podajemy wzdłuż zmarszczki. Działa ona jak wypełniacz, pod zmarszczką powstaje skrzep, potem następuje jego retrakcja. Elementy skrzepu są powoli rozkładane, ale wokół niego tworzy się włóknista otoczka dająca efekt "podnoszenia", trwający około 2 lat.

Efekty zabiegu:

Przeciwwskazania:

Radiofrekwencja mikroigłowa

Jest to metoda odmładzania skóry wykorzystujące technikę precyzyjnego frakcjonowania mikroigłowego RF (głębokość od 0,5 mm do 3,5 mm) z terapia skojarzoną LED czyli dzięki termo liftingowi – mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych następuje zagęszczanie i ujędrnianie skóry. Energia RF jest dostarczana poprzez elektrody mikroigłowe, bezpośrednio do skóry właściwej, dzięki czemu następuje produkcja nowego kolagenu oraz elastyny. Minimalnie inwazyjny system odmładzający skórę posiada złote, częściowo izolowane końcówki mikroigłowe, które oddziaływują na skórę właściwą bez uszkadzania naskórka. Emisja czerwonego lub niebieskiego światła LED przyspiesza proces gojenia skóry po zabiegu natomiast precyzyjny mikrosilnik gwarantuje pewną aplikacje, redukując ból i możliwość wystąpienia efektów ubocznych.

Podczas zabiegu stosuje się matrycę sterylnych mikroigieł. Wytworzona siatka mikroskopijnych uszkodzeń w skórze stymuluje produkcję nowego kolagenu. Powstałe w skórze mikrokanaliki mogą być wykorzystane do głębokiej aplikacji substancji aktywnych – poleca się stosowanie serum z dodatkiem witaminy A oraz C. Dzięki tym substancjom regeneracja skóry przebiega efektywniej.

Elektrody mikroigłowe Vivace dostarczają bipolarną energię RF bezpośrednio do skóry właściwej, bez uszkadzania naskórka. Powstałe ciepło prowadzi do wytworzenia frakcyjnej struktury mikrouszkodzeń (stref mikrokoagulacji). Naturalną odpowiedzią organizmu na powstałe mikrouszkodzenia jest uruchomienie mechanizmów gojenia uszkodzeń. Następuje wtedy kontrakcja kolagenu, uwolnienie mediatorów stanu zapalnego i procesów neokolagenezy. W efekcie elastyczność i wygląd skóry ulegają poprawie. Energia RF powoduje również zmniejszenie aktywności gruczołów łojowych, co prowadzi do złagodzenia trądziku.

Ten zabieg jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

Ginekologia

KOREKTA ESTETYCZNA OKOLIC INTYMNYCH U KOBIET:

MIKROODŻYWIANIE I SUPLEMENTACJA DIETY :